Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

6e World Cup 2019-20 (finale): mass start mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
07-03-20201e 500 meter (mannen)
08-03-20202e 500 meter (mannen)
07-03-20201000 meter (mannen)
08-03-20201500 meter (mannen)
07-03-20205000 meter (mannen)
08-03-2020mass start (mannen)
07-03-20201e 500 meter (vrouwen)
08-03-20202e 500 meter (vrouwen)
07-03-20201000 meter (vrouwen)
08-03-20201500 meter (vrouwen)
07-03-20203000 meter (vrouwen)
08-03-2020mass start (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Jae-won ChungKOR7.47,06180
2Bart SwingsBEL7.47,12162
3Joey MantiaUSA7.47,19144
4Daniil SemerikovRUS7.47,4386
5Cheon-Ho EomKOR7.47,6880
6Livio WengerSUI8.13,7476
7Haralds SilovsLAT7.48,6472
8Jordan BelchosCAN7.52,0268
9Vitalij MikhajlovBLR7.56,6064
10Jorrit BergsmaNED7.50,8062
11Ruslan Zakharov (1987)RUS7.52,5560
12Ian QuinnUSA8.04,9758
13Muhamaiti HanahatiCHN7.53,3356
14Marcin BachanekPOL7.48,7754
15Arjan StroetingaNED7.49,4652
16Artur JanickiPOL7.51,5750
17Felix MalyGER8.11,3348
18Peter MichaelNZL8.15,7046

Navigatie mass start mannen 2019-20
16-11-20191e World Cup MinskBLR
23-11-20192e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
13-12-20194e World Cup NaganoJPN
08-03-20206e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2019-20
15/17-11-20191e World Cup MinskBLR
22/24-11-20192e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
06/08-12-20193e World Cup Nur-SultanKAZ
13/15-12-20194e World Cup NaganoJPN
07/08-02-20205e World Cup CalgaryCAN
07/08-03-20206e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*