Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

6e World Cup 2019-20 (finale): 1500 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
07-03-20201e 500 meter (mannen)
08-03-20202e 500 meter (mannen)
07-03-20201000 meter (mannen)
08-03-20201500 meter (mannen)
07-03-20205000 meter (mannen)
08-03-2020mass start (mannen)
07-03-20201e 500 meter (vrouwen)
08-03-20202e 500 meter (vrouwen)
07-03-20201000 meter (vrouwen)
08-03-20201500 meter (vrouwen)
07-03-20203000 meter (vrouwen)
08-03-2020mass start (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Kjeld NuisNED1.43,00120
2Thomas KrolNED1.43,30108
3Patrick RoestNED1.44,0096
4Tyson LangelaarCAN1.45,4686
5Zhongyan NingCHN1.45,6980
6Marcel BoskerNED1.45,9376
7Min-seok KimKOR1.45,9772
8Sindre HenriksenNOR1.46,0968
9Takuro OdaJPN1.46,3664
10Denis JuskovRUS1.46,5662
11Antoine Gélinas-BeaulieuCAN1.46,6760
12Livio WengerSUI1.47,9858

Navigatie 1500 meter mannen 2019-20
17-11-20191e World Cup MinskBLR
23-11-20192e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
08-12-20193e World Cup Nur-SultanKAZ
07-02-20205e World Cup CalgaryCAN
08-03-20206e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2019-20
15/17-11-20191e World Cup MinskBLR
22/24-11-20192e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
06/08-12-20193e World Cup Nur-SultanKAZ
13/15-12-20194e World Cup NaganoJPN
07/08-02-20205e World Cup CalgaryCAN
07/08-03-20206e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*