Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

6e World Cup 2019-20 (finale): 1000 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
07-03-20201e 500 meter (mannen)
08-03-20202e 500 meter (mannen)
07-03-20201000 meter (mannen)
08-03-20201500 meter (mannen)
07-03-20205000 meter (mannen)
08-03-2020mass start (mannen)
07-03-20201e 500 meter (vrouwen)
08-03-20202e 500 meter (vrouwen)
07-03-20201000 meter (vrouwen)
08-03-20201500 meter (vrouwen)
07-03-20203000 meter (vrouwen)
08-03-2020mass start (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Thomas KrolNED1.07,85120
2Laurent DubreuilCAN1.08,11108
3Kai VerbijNED1.08,1396
4Mathias VostéBEL1.08,1586
5Kjeld NuisNED1.08,3080
6Håvard LorentzenNOR1.08,6076
7Viktor MusjtakovRUS1.08,6272
8Joel DufterGER1.08,6768
9Zhongyan NingCHN1.08,8064
10Nico IhleGER1.08,9262
11Kouki KuboJPN1.09,0460
12Lennart VelemaNED1.09,0458

Navigatie 1000 meter mannen 2019-20
16-11-20191e World Cup MinskBLR
07-12-20193e World Cup Nur-SultanKAZ
15-12-20194e World Cup NaganoJPN
08-02-20205e World Cup CalgaryCAN
07-03-20206e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2019-20
15/17-11-20191e World Cup MinskBLR
22/24-11-20192e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
06/08-12-20193e World Cup Nur-SultanKAZ
13/15-12-20194e World Cup NaganoJPN
07/08-02-20205e World Cup CalgaryCAN
07/08-03-20206e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*