Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

2e World Cup 2018-19: 1e 500 meter vrouwen


plaatsijsbaan
TomakomaiJPNTomakomai Highland Sport Center
datumdiscipline
23-11-20181e 500 meter (mannen)
24-11-20182e 500 meter (mannen)
25-11-20181000 meter (mannen)
24-11-20181500 meter (mannen)
25-11-20185000 meter (mannen)
24-11-2018mass start (mannen)
23-11-2018achtervolging (mannen)
25-11-2018teamsprint (mannen)
23-11-20181e 500 meter (vrouwen)
24-11-20182e 500 meter (vrouwen)
25-11-20181000 meter (vrouwen)
24-11-20181500 meter (vrouwen)
25-11-20183000 meter (vrouwen)
24-11-2018mass start (vrouwen)
23-11-2018achtervolging (vrouwen)
25-11-2018teamsprint (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Nao KodairaJPN0.38,0360
2Vanessa HerzogAUT0.38,5254
3Darja KatsjanovaRUS0.38,8248
4Olga FatkulinaRUS0.38,8343
5Brittany BoweUSA0.38,9440
6Angelina GolikovaRUS0.39,0538
7Maki TsujiJPN0.39,3036
8Jingzhu JinCHN0.39,3734
9Jutta LeerdamNED0.39,4032
10Konami SogaJPN0.39,4131
11Karumi InagawaJPN0.39,4130
12Ruining TianCHN0.39,6329
13Jekaterina AjdovaKAZ0.39,6528
14Qishi LiCHN0.39,6927
15Hyun-yung KimKOR0.39,7326
16Hege BøkkoNOR0.39,8025
17Janine SmitNED0.39,8324
18Kaylin IrvineCAN0.39,8323
19Min-seon KimKOR0.39,8422
20Femke BeulingNED0.39,8621
 
Groep B
#naamtijdpunten
1Kaja ZiomekPOL0.39,7035
2Erin JacksonUSA0.39,7429
3Letitia de JongNED0.39,8923
4Esmé StollengaNED0.39,9717
5Heather McLeanCAN0.40,1216
6Anastasiya KorkinaRUS0.40,4215
7Irina ArsjinovaRUS0.40,5814
8Yee-weon NamKOR0.40,6713
9Rio YamadaJPN0.40,7212
10Chong PeiCHN0.40,7611
11Yu-Ting HuangTPE0.40,8610
12Kimi GoetzUSA0.40,889
13Min-jee KimKOR0.41,048
14Gabriele HirschbichlerGER0.41,097
15Martine RipsrudNOR0.41,236
16Min-Jo KimKOR0.41,415

Navigatie 1e 500 meter vrouwen 2018-19
16-11-20181e World Cup ObihiroJPN
17-11-20181e World Cup ObihiroJPN
23-11-20182e World Cup TomakomaiJPN
24-11-20182e World Cup TomakomaiJPN
07-12-20183e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
08-12-20183e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
15-12-20184e World Cup HeerenveenNED
02-02-20195e World Cup HamarNOR
03-02-20195e World Cup HamarNOR
09-03-20196e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
10-03-20196e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
Navigatie 2018-19
16/18-11-20181e World Cup ObihiroJPN
23/25-11-20182e World Cup TomakomaiJPN
07/09-12-20183e World Cup Tomaszów MazowieckiPOL
15/16-12-20184e World Cup HeerenveenNED
01/03-02-20195e World Cup HamarNOR
09/10-03-20196e World Cup (finale)Salt Lake CityUSA
/*