Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

6e World Cup 2007-08: 10.000 meter mannen


plaatsijsbaan
HamarNOROlympia Hall
datumdiscipline
25-01-20081e 500 meter (mannen)
26-01-20082e 500 meter (mannen)
27-01-20081000 meter (mannen)
26-01-20081500 meter (mannen)
27-01-200810.000 meter (mannen)
25-01-20081e 500 meter (vrouwen)
26-01-20082e 500 meter (vrouwen)
27-01-20081000 meter (vrouwen)
25-01-20081500 meter (vrouwen)
26-01-20085000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Håvard BøkkoNOR13.09,61100
2Chad HedrickUSA13.11,2080
3Bob de JongNED13.12,7170
4Øystein GrødumNOR13.24,9960
5Marco WeberGER13.33,0650
6Justin WarsylewiczCAN13.34,5545
7Sverre Haugli (1982)NOR13.35,1040
8Hiroki HirakoJPN13.39,7335
9Odd Bohlin BorgersenNOR13.40,4630
10Dmitrij BabenkoKAZ13.56,2625
DNFCarl VerheijenNED-0
 
Groep B
#naamtijdpunten
1Mark OoijevaarNED13.12,6035
2Brigt RykkjeNED13.28,4330
3Henrik ChristiansenNOR13.33,4025
4Robert LehmannGER13.38,3221
5Artjom BelousovRUS13.44,0018
6Steven ElmCAN13.44,4015
7Justin StellyUSA13.46,3213
8Roger SchneiderSUI13.46,4011
9Lucas MakowskyCAN13.47,1110
10Shigeyuki DejimaJPN13.48,009
11Teppei MoriJPN13.48,658
12Johan RöjlerSWE13.49,287
13Sławomir ChmuraPOL13.50,376
14Moritz Geisreiter (1987)GER13.55,765
15Ryan BedfordUSA13.58,464
16Masashi MichishitaJPN14.00,933
17Jay MorrisonCAN14.05,812
18Shingo HashibamiJPN14.06,651
19Veit DubielGER14.11,790
20Pascal BriandFRA14.17,470
21Peter MartelCAN14.19,580
22Kris SchildermansBEL14.20,940
23Jan CaflischSUI14.33,940
24Asier Peña IturríaESP14.35,060
Legenda
DNF= niet gefinisht

Navigatie 10.000 meter mannen 2007-08
02-12-20073e World Cup KolomnaRUS
27-01-20086e World Cup HamarNOR
Navigatie 2007-08
09/11-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
16/18-11-20072e World Cup CalgaryCAN
01/02-12-20073e World Cup KolomnaRUS
07/09-12-20074e World Cup HeerenveenNED
15/16-12-20075e World Cup ErfurtGER
25/27-01-20086e World Cup HamarNOR
02/03-02-20087e World Cup Baselga di PinèITA
16/17-02-20088e World Cup InzellGER
22/24-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*