Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 2003-04 (finale): 100 meter vrouwen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
29-02-2004100 meter (mannen)
27-02-20041e 500 meter (mannen)
29-02-20042e 500 meter (mannen)
28-02-20041000 meter (mannen)
29-02-20041500 meter (mannen)
27-02-20045000 meter (mannen)
28-02-200410.000 meter (mannen)
29-02-2004100 meter (vrouwen)
27-02-20041e 500 meter (vrouwen)
29-02-20042e 500 meter (vrouwen)
28-02-20041000 meter (vrouwen)
27-02-20041500 meter (vrouwen)
28-02-20043000 meter (vrouwen)
29-02-20045000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Jenny WolfGER0.10,42100
2Shihomi ShinyaJPN0.10,4880
3Manli WangCHN0.10,5970
4Svetlana KajkanRUS0.10,7560
5Frouke OonkNED0.10,7650
6Tomomi OkazakiJPN0.10,8045
7Judith HesseGER0.10,8140
8Marieke WijsmanNED0.10,8436
9Svetlana RadkevitsjBLR0.10,9232
10Na SaiCHN0.10,9328
11Chiara SimionatoITA0.10,9424
12Krisy MyersCAN0.11,1421

Navigatie 100 meter vrouwen 2003-04
13-12-20035e World Cup Salt Lake CityUSA
15-02-20047e World Cup CollalboITA
29-02-20049e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2003-04
08/09-11-20031e World Cup HamarNOR
15/16-11-20032e World Cup ErfurtGER
21/23-11-20033e World Cup HeerenveenNED
06/07-12-20034e World Cup CalgaryCAN
12/13-12-20035e World Cup Salt Lake CityUSA
24/25-01-20046e World Cup HarbinCHN
14/15-02-20047e World Cup CollalboITA
20/22-02-20048e World Cup InzellGER
27/29-02-20049e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*