Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

2e World Cup 1998-99: 10.000 meter mannen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
21-11-19981500 meter (mannen)
22-11-199810.000 meter (mannen)
22-11-19981500 meter (vrouwen)
21-11-19985000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Gianni RommeNED13.34,8360
2Bart VeldkampBEL13.35,0250
3Frank DittrichGER13.38,0545
4Bob de JongNED13.38,1940
5Brigt RykkjeNOR13.38,3136
6René TaubenrauchGER13.39,5032
7Vadim SajutinRUS13.40,3428
8Kjell StorelidNOR13.42,9425
9Dmitrij SjepelRUS13.45,6822
10Carl VerheijenNED13.46,8320
11Lasse SætreNOR13.48,0518
12Jens BodenGER13.51,8016
13Roberto SighelITA13.53,8614
14Takahiro NozakiJPN13.55,8412
15Eskil ErvikNOR13.56,1110
16Rintje RitsmaNED13.56,718
17Alexander BaumgärtelGER13.56,996
18Marnix ten KortenaarAUT14.03,314
19Remi HereideNOR14.04,042
20Ids PostmaNED14.06,080
 
Groep B
#naamtijdpunten
1Jaromir RadkePOL13.51,3617
2Uwe TonatGER13.56,1713
3Keiji ShirahataJPN13.57,809
4Jurij KokhanetsRUS13.58,535
5Steven ElmCAN14.02,543
6Maurizio de MonteITA14.04,591
7Hiroyuki NoakeJPN14.08,96(20)
8Tim HoffmannUSA14.10,40(17)
9Derek ParraUSA14.13,23(15)
10Anatolij KrasjenininKAZ14.13,34(13)
11Cédric MichaudFRA14.15,18(11)
12Kevin MarshallCAN14.15,78(9)
13Stefano DonagrandiITA14.20,44(7)
14Kazuki SawaguchiJPN14.25,28(5)
15Jason HedstrandUSA14.28,79(3)
16Vitalij NovitsjenkoBLR14.31,10(1)
17Jondon TrevenaUSA14.31,640
18Vesa RosendahlFIN14.38,200
19Sebastian FalkSWE14.39,930
20Vladimir KostinKAZ14.56,380
21Daniel ViténSWE14.57,930
22Martin HoloubekCZE15.05,310
23Adrian-Paul StroescuROU15.36,290

Navigatie 10.000 meter mannen 1998-99
22-11-19982e World Cup HeerenveenNED
Navigatie 1998-99
14/15-11-19981e World Cup HamarNOR
21/22-11-19982e World Cup HeerenveenNED
12/13-12-19983e World Cup NaganoJPN
19/20-12-19984e World Cup ChuncheonKOR
23/24-01-19995e World Cup InnsbruckAUT
26/27-01-19996e World Cup CollalboITA
29/31-01-19997e World Cup BerlijnGER
27/28-02-19998e World Cup (finale)RosevilleUSA
06/07-03-19999e World Cup (finale)InzellGER
/*