Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 1990-91 (finale vrouwen): 5000 meter vrouwen


plaatsijsbaan
Den HaagNEDDe Uithof
datumdiscipline
02-03-19911e 500 meter (vrouwen)
03-03-19912e 500 meter (vrouwen)
02-03-19911000 meter (vrouwen)
03-03-19911500 meter (vrouwen)
02-03-19913000 meter (vrouwen)
03-03-19915000 meter (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Gunda KleemannGER7.33,6925
2Heike Warnicke-SchallingGER7.41,2322
3Yvonne van GennipNED7.43,0020
4Lia van SchieNED7.55,3118
5Ulrike AdebergGER7.56,5816
6Elena Belci-Dal FarraITA8.04,1915
7Hanneke de VriesNED8.08,7814
8Emese HunyadyAUT8.16,6913

Navigatie 5000 meter vrouwen 1990-91
03-03-19919e World Cup (v,finale)Den HaagNED
Navigatie 1990-91
24/25-11-19901e World Cup (v)BerlijnGER
01/02-12-19902e World Cup (m)HeerenveenNED
08/09-12-19903e World Cup (sprint)AsamaJPN
08/09-12-19903e World Cup (lang)CalgaryCAN
15/16-12-19904e World Cup (sprint)KaruizawaJPN
15/16-12-19904e World Cup (lang)ButteUSA
12/13-01-19915e World Cup (v)DavosSUI
26/27-01-19916e World Cup (m)InnsbruckAUT
09/10-02-19917e World Cup (v)Baselga di PinèITA
16/17-02-19918e World Cup (m)AlbertvilleFRA
02/03-03-19919e World Cup (v,finale)Den HaagNED
09/10-03-199110e World Cup (m,finale)InzellGER
/*