Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 1989-90 (finale vrouwen): 5000 meter vrouwen


plaatsijsbaan
InzellFRGLudwig Schwabl Stadion
datumdiscipline
03-03-1990500 meter (vrouwen)
03-03-19901000 meter (vrouwen)
04-03-19901500 meter (vrouwen)
03-03-19903000 meter (vrouwen)
04-03-19905000 meter (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Gunda KleemannGDR7.50,1025
2Jacqueline BörnerGDR7.52,2822
3Heike SchallingGDR7.54,2720
4Elena Belci-Dal FarraITA7.56,6018
5Constanze Moser-ScandoloGDR7.58,0716
6Lia van SchieNED8.02,0215
7Herma MeijerNED8.19,7214
8Emese HunyadyAUT8.41,8813

Navigatie 5000 meter vrouwen 1989-90
04-03-19909e World Cup (v,finale)InzellFRG
Navigatie 1989-90
25/26-11-19891e World Cup (m)BerlijnFRG
25/26-11-19891e World Cup (v)BerlijnGDR
02/03-12-19892e World Cup Den HaagNED
09/10-12-19893e World Cup (sprint)KaruizawaJPN
09/10-12-19893e World Cup (m,lang)SkienNOR
16/17-12-19894e World Cup SeoelKOR
13/14-01-19905e World Cup (m)DavosSUI
03/04-02-19906e World Cup (m)CollalboITA
03/04-02-19906e World Cup (v)Lake PlacidUSA
14/15-02-19907e World Cup (v)ButteUSA
24/25-02-19908e World Cup (m)GöteborgSWE
03/04-03-19909e World Cup (m)HelsinkiFIN
03/04-03-19909e World Cup (v,finale)InzellFRG
10/11-03-199010e World Cup (m,finale)HeerenveenNED
/*