Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 1989-90 (finale vrouwen): 3000 meter vrouwen


plaatsijsbaan
InzellFRGLudwig Schwabl Stadion
datumdiscipline
03-03-1990500 meter (vrouwen)
03-03-19901000 meter (vrouwen)
04-03-19901500 meter (vrouwen)
03-03-19903000 meter (vrouwen)
04-03-19905000 meter (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Jacqueline BörnerGDR4.31,1525
2Gunda KleemannGDR4.33,9122
3Elena Belci-Dal FarraITA4.35,4920
4Constanze Moser-ScandoloGDR4.35,8618
5Lia van SchieNED4.37,9816
6Heike SchallingGDR4.38,6215
7Herma MeijerNED4.45,3614
8Moira D'AndreaUSA4.49,7513
9Emese HunyadyAUT4.50,0912
10Minna NystedtNOR4.52,1311
11Chantal CôtéCAN4.53,5210
12Heidi SkjeggestadNOR4.56,859

Navigatie 3000 meter vrouwen 1989-90
26-11-19891e World Cup (v)BerlijnGDR
03-12-19892e World Cup Den HaagNED
04-02-19906e World Cup (v)Lake PlacidUSA
03-03-19909e World Cup (v,finale)InzellFRG
Navigatie 1989-90
25/26-11-19891e World Cup (m)BerlijnFRG
25/26-11-19891e World Cup (v)BerlijnGDR
02/03-12-19892e World Cup Den HaagNED
09/10-12-19893e World Cup (sprint)KaruizawaJPN
09/10-12-19893e World Cup (m,lang)SkienNOR
16/17-12-19894e World Cup SeoelKOR
13/14-01-19905e World Cup (m)DavosSUI
03/04-02-19906e World Cup (m)CollalboITA
03/04-02-19906e World Cup (v)Lake PlacidUSA
14/15-02-19907e World Cup (v)ButteUSA
24/25-02-19908e World Cup (m)GöteborgSWE
03/04-03-19909e World Cup (m)HelsinkiFIN
03/04-03-19909e World Cup (v,finale)InzellFRG
10/11-03-199010e World Cup (m,finale)HeerenveenNED
/*