Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
mass startmanvrouw
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Afstanden


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Afstanden. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Oudste kampioen WK Afstanden vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Ireen WüstNED12736 d = 34j318d 2021achtervolging
2Gunda Niemann-StirnemannGER12603 d = 34j185d 20015000 meter
3Gunda Niemann-StirnemannGER12602 d = 34j184d 20013000 meter
4Monique Garbrecht-EnfeldtGER12512 d = 34j094d 20032x500 meter
5Ireen WüstNED12374 d = 33j322d 20201500 meter
6Nao KodairaJPN12317 d = 33j265d 2020500 meter
7Gunda Niemann-StirnemannGER12232 d = 33j180d 20005000 meter
8Emese HunyadyAUT12063 d = 33j010d 19991500 meter
9Brittany BoweUSA12043 d = 32j355d 20211000 meter
10Ireen WüstNED12003 d = 32j316d 20191500 meter
11Martina SáblíkováCZE11950 d = 32j263d 20203000 meter
12Gunda Niemann-StirnemannGER11875 d = 32j188d 19995000 meter
13Gunda Niemann-StirnemannGER11874 d = 32j187d 19993000 meter
14Renate GroenewoldNED11843 d = 32j156d 20093000 meter
15Kristina GrovesCAN11789 d = 32j101d 2009achtervolging
16Monique Garbrecht-EnfeldtGER11777 d = 32j089d 20011000 meter
17Anni FriesingerGER11749 d = 32j061d 20091500 meter
18Jenny WolfGER11729 d = 32j041d 20112x500 meter
19Claudia PechsteinGER11708 d = 32j020d 20043000 meter
20Manli WangCHN11676 d = 31j353d 20052x500 meter
21Sabine VölkerGER11621 d = 31j299d 2005achtervolging
22Martina SáblíkováCZE11581 d = 31j259d 20195000 meter
23Martina SáblíkováCZE11579 d = 31j257d 20193000 meter
24Cindy KlassenCAN11536 d = 31j214d 2011achtervolging
25Gunda Niemann-StirnemannGER11525 d = 31j203d 19985000 meter
26Gunda Niemann-StirnemannGER11524 d = 31j202d 19983000 meter
27Clara HughesCAN11491 d = 31j170d 20045000 meter
28Renate GroenewoldNED11474 d = 31j153d 2008achtervolging
29Kristina GrovesCAN11416 d = 31j094d 20083000 meter
30Monique GarbrechtGER11406 d = 31j084d 20001000 meter
31Monique GarbrechtGER11405 d = 31j083d 20002x500 meter
32Anni FriesingerGER11380 d = 31j058d 20081000 meter
33Anni FriesingerGER11377 d = 31j055d 20081500 meter
34Claudia PechsteinGER11345 d = 31j022d 20035000 meter
35Manli WangCHN11319 d = 30j362d 20042x500 meter
36Brittany BoweUSA11308 d = 30j350d 20191000 meter
37Ireen WüstNED11273 d = 30j316d 2017achtervolging
38Ireen WüstNED11272 d = 30j315d 20173000 meter
39Barbara de LoorNED11242 d = 30j285d 20051000 meter
40Nao KodairaJPN11218 d = 30j261d 2017500 meter
41Gunda NiemannGER11141 d = 30j184d 19971500 meter
42Gunda NiemannGER11140 d = 30j183d 19975000 meter
43Gunda NiemannGER11139 d = 30j182d 19973000 meter
44Daniela AnschützGER11063 d = 30j105d 2005achtervolging
45Kristina GrovesCAN11053 d = 30j096d 2007achtervolging
46Catriona Le May DoanCAN11034 d = 30j076d 20012x500 meter
47Jenny WolfGER11001 d = 30j043d 20092x500 meter
48Ivanie BlondinCAN10912 d = 29j321d 2020mass start
49Ireen WüstNED10910 d = 29j319d 2016achtervolging
50Martina SáblíkováCZE10853 d = 29j261d 20175000 meter

/*