Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
mass startmanvrouw
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Afstanden


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Afstanden. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Jongste kampioen WK Afstanden vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Femke KokNED7073 d = 19j135d 2020teamsprint
2Martina SáblíkováCZE7226 d = 19j287d 20073000 meter
3Martina SáblíkováCZE7228 d = 19j289d 20075000 meter
4Jutta LeerdamNED7344 d = 20j039d 2019teamsprint
5Miho TakagiJPN7573 d = 20j269d 2015achtervolging
6Ragne WiklundNOR7586 d = 20j282d 20211500 meter
7Martina SáblíkováCZE7592 d = 20j288d 20085000 meter
8Antoinette de JongNED7618 d = 20j314d 2016achtervolging
9Ireen WüstNED7646 d = 20j342d 20071500 meter
10Ireen WüstNED7649 d = 20j345d 20071000 meter
11Jutta LeerdamNED7717 d = 21j047d 20201000 meter
12Jutta LeerdamNED7718 d = 21j048d 2020teamsprint
13Anni FriesingerGER7747 d = 21j077d 19981500 meter
14Martina SáblíkováCZE7962 d = 21j292d 20095000 meter
15Christine NesbittCAN7967 d = 21j298d 2007achtervolging
16Antoinette de JongNED7981 d = 21j311d 2017achtervolging
17Ireen WüstNED8012 d = 21j343d 2008achtervolging
18Marijke GroenewoudNED8052 d = 22j016d 2021mass start
19Ayano SatoJPN8095 d = 22j060d 2019achtervolging
20Shannon RempelCAN8139 d = 22j104d 2007achtervolging
21Marianne TimmerNED8192 d = 22j157d 19971000 meter
22Nana TakagiJPN8262 d = 22j228d 2015achtervolging
23Irene SchoutenNED8274 d = 22j240d 2015mass start
24Chris WittyUSA8314 d = 22j279d 19981000 meter
25Sang-hwa LeeKOR8429 d = 23j029d 20122x500 meter
26Olga FatkulinaRUS8460 d = 23j059d 20131000 meter
27Ayano SatoJPN8468 d = 23j068d 2020achtervolging
28Vanessa HerzogAUT8620 d = 23j220d 2019500 meter
29Martina SáblíkováCZE8690 d = 23j290d 20115000 meter
30Christine NesbittCAN8702 d = 23j302d 20091000 meter
31Christine NesbittCAN8703 d = 23j303d 2009achtervolging
32Marrit LeenstraNED8719 d = 23j319d 2013achtervolging
33Brittany SchusslerCAN8729 d = 23j329d 2009achtervolging
34Bo-reum KimKOR8772 d = 24j006d 2017mass start
35Claudia PechsteinGER8789 d = 24j023d 19965000 meter
36Sang-hwa LeeKOR8793 d = 24j027d 20132x500 meter
37Linda de VriesNED8816 d = 24j050d 2012achtervolging
38Anni FriesingerGER8825 d = 24j059d 20011500 meter
39Svetlana ZjoerovaRUS8834 d = 24j068d 19962x500 meter
40Marianne TimmerNED8927 d = 24j162d 19991000 meter
41Annamarie ThomasNED8949 d = 24j184d 19961000 meter
42Annamarie ThomasNED8950 d = 24j185d 19961500 meter
43Miho TakagiJPN9028 d = 24j263d 2019achtervolging
44Martina SáblíkováCZE9066 d = 24j301d 20123000 meter
45Martina SáblíkováCZE9068 d = 24j303d 20125000 meter
46Ireen WüstNED9109 d = 24j344d 20113000 meter
47Ireen WüstNED9110 d = 24j345d 20111500 meter
48Natalja VoroninaRUS9248 d = 25j118d 20205000 meter
49Cindy KlassenCAN9335 d = 25j204d 20051500 meter
50Cindy KlassenCAN9336 d = 25j205d 20053000 meter

/*