Historie
eindklassementmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

EK Sprint


Dit is de kampioenschapspagina van de EK Sprint. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Medaillespiegel EK Sprint vrouwen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Karolína ErbanováCZE10012017
Vanessa HerzogAUT10012019
Jutta LeerdamNED10012021
4Jorien ter MorsNED01012017
Darja KatsjanovaRUS01012019
Angelina GolikovaRUS01012021
7Olga FatkulinaRUS00222017-2019
8Femke KokNED00112021
#landgoudzilverbronstotaal
1NederlandNED1113
2OostenrijkAUT1001
TsjechiëCZE1001
4RuslandRUS0224

/*