Historie
eindklassementmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

EK Sprint


Dit is de kampioenschapspagina van de EK Sprint. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Medaillespiegel EK Sprint mannen


#naamgoudzilverbronstotaalperiode
1Kai VerbijNED20022017-2019
2Thomas KrolNED10012021
3Kjeld NuisNED01012017
HÃ¥vard LorentzenNOR01012019
Hein OtterspeerNED01012021
6Nico IhleGER00112017
Henrik Fagerli RukkeNOR00112019
Joel DufterGER00112021
#landgoudzilverbronstotaal
1NederlandNED3205
2NoorwegenNOR0112
3DuitslandGER0022

/*